Privát Eva

Privát Eva se nachází v Harrachově, v části zvané Klondajk. Privát je situován v klidném prostředí, avšak od centra je vzdálen pouhých 6 minut procházkové chůze.50 m od privátu je první hospůdka s tradiční českou kuchyní. K dispozici je zahrada s grilem a krbem.

Privát Eva nabízí 12 lůžek.

Kulturní vyžití: přímo ve městě mohou hosté shlédnout několik zajímavostí, jakými jsou např. muzeum skla s možností prohlídky sklářské hutě za provozu, či Hornické muzeum s prohlídkou staré šachty. Krkonošské muzeum s lesní zvěří, Sklářské a v poslední řadě Lyžařské muzeum. V Harrachově jsou nově otevřené PIVNÍ LÁZNĚ – velmi oblíbené muži. Také mladí si přijdou na své diskotéky ,bary , pátry ..atd.

Zimní aktivity: v blízkosti se nachází jedinečný areál skokanských můstků, včetně tzv. ""Mamuta"". V zimě je Harrachov výborným startovacím místem pro výlety  na běžkách.

Letní aktivity: v horkých letních měsících mohou hosté navštívit proslulé Mumlavské vodopády s chladivou vodou, či sportovní areál s bazénem, minigolfem, horolezeckou stěnou a tenisovými kurty. Blízké okolí vybízí k návštěvám polského městečka Jelenia Gora, k jízdě vlakem na ozubnicové trati mezi Harrachovem a Tanvaldem,  k celodenním výpravám za vrcholem Sněžky. Výlety se dají podniknout jak pěšky, tak i na horských kolech.

 

 

Kontakt:

privat.eva@tiscali.cz

481 529 135 - po páté hodině